Wethouders.
Nico Aarts.
Adres: Laan van Hovell tot Westerflier 17, 6411 EW Heerlen.
Email: n punt aarts et heerlen punt nl.
Telefoon: 045 – 560 40 13.

Wethouders

Raadslid Frank Simons

Frank Simons – Wethouder

A: Herfststraat 6, 6411 GL Heerlen
E: f.simons@heerlen.nl
T: 045 – 560 40 09
M: 06 – 82 51 30 03

Portefeuille

  • Middelen
  • Ruimtelijke Ontwikkeling, inclusief IBA
  • Herstructurering
ADRIANE KEULEN

Adriane Keulen – Wethouder

A: Juliana Bernhardlaan 42, 6432 GW Hoensbroek
E: a.keulen@heerlen.nl
M: 06-82518432

Portefeuille

  • Integraal Ouderenbeleid
  • Buurtgericht Werken
  • Publieke Dienstverlening

Raadsleden

Fractievoorzitter Loek Damen

Loek Damen / Fractievoorzitter

A: Van Sonsbeckstraat 2, 6417 XV Heerlen
E: a.damen@heerlen.nl
T: 045 – 541 62 49
M: 06 – 46 28 11 44

Commissies

  • Commissie Economische Stimulering (ES)
  • Lid van het Presidium
Raadslid Peter Kastrop

Peter Kastrop – Raadslid

A: Van Weerden Poelmanstraat 215, 6417 EM Heerlen
E: p.kastrop@heerlen.nl
T: 045 – 541 22 07
M: 06 – 10 98 62 43

Commissies

  • Commissie Economische Stimulering (ES)
  • Commissie Leefomgeving (LO)
  • Vice plaatsvervangend Raadsvoorzitter
Wethouder Nico Aarts

Nico Aarts – Raadslid

A: Laan van Hovell tot Westerflier 17, 6411 EW Heerlen
E: n.aarts@heerlen.nl
T: 045 – 560 40 13

Commissies:

  • Ruimtelijke ontwikkeling (RO)
  • Leefomgeving (LO)
B. SANTEGOEDS.

Brigitta Santegoeds – Raadslid

A: Schout Fransenplein 24, 6433 BX Hoensbroek
E: b.santegoeds@heerlen.nl
M: 06 – 51 63 53 16

Commissies

  • Economische Stimulering (ES)
  • Maatschappij en Financiën (MF)
Raadslid Wiel Sijstermans

Wiel Sijstermans – Raadslid

A: Paludestraat 9, 6431 NT Hoensbroek
E: w.sijstermans@heerlen.nl
T: 045 – 522 06 66
M: 06 – 18 96 91 23

Commissies

  • Commissie Economische Stimulering (ES)
  • Commissie Maatschappij en Financiën (MF)
  • Werkgroep Financial Audit (WFA)

Theo de Groot – Raadslid

A: Jos Habetsstraat 12, 6419 CC Heerlen

E: t.de.groot@heerlen.nl
M: 06-30386007

Commissies

  • Maatschappij en Financiën (MF)
  • Leefomgeving (LO)
P. DIEDEREN

Pé Diederen – Raadslid

A: Hoefblad 31, 6418 PX Heerlen

E: p.diederen@heerlen.nl
T: 06-23937877

Commissies

  • Voorzitter Economische Stimulering (ES)
  • Ruimtelijke Ontwikkeling (RO)